Doświadczenie Juny-Trans górą

Dziewczyny JKS-u w swoim drugim spotkaniu wysoko uległy doświadczonej ekipie ze Starych Oborzysk. Mecz rozgrywany w ramach II Ligi Futsalu zakończył się wygraną gospodyń 18:1.

Niedzielne przeciwniczki Jaroty od kilku lat z powodzeniem rywalizują w 11-osobowej odmianie piłki nożnej. W trwającym sezonie świetnie spisują się w rozgrywkach III ligi, w których zajmują drugie miejsce w tabeli. Podopieczne Mirosława Czajki od pierwszych minut musiały więc skupić się przede wszystkim na defensywie. Juna-Trans na przerwę schodziła z solidną siedmiobramkową zaliczką (8:1). Na listę strzelców w zespole z Jarocina wpisała się Patrycja Waleńska. Jak się okazało później było to trafienie honorowe, bo po zmianie stron rywalki ze Starych Oborzysk strzeliły jeszcze dziesięć goli.

Jarota po dwóch rozegranych pojedynkach z dorobkiem trzech punktów plasuje się na czwartej pozycji. Teraz nasze zawodniczki muszą się skupić na treningach i kolejnym starciu, w którym podejmą Chrobrego Głogów. Ten mecz odbędzie się w hali Jarocin Sport w nowym roku (8 stycznia) o godzinie 20:00.

Juna-Trans Stare Oborzyska – Jarota Jarocin 18:1 (8:1)
1:0 – Zofia Skrzypek (1.28’)
2:0 – Sonia Białożyt (2.49’)
3:0 – Karolina Wlekła (2.50’)
4:0 – Joanna Ostant (3.15’)
5:0 – Wiktoria Szymankiewicz (4.19’)
6:0 – Karolina Wlekła (6.22’)
7:0 – Małgorzata Ładniak (14.53’)