Drugi zespół nie sprostał UKS-owi

Podopieczni Mirosława Czajki w niedzielnym spotkaniu ulegli trzeciej drużynie rozgrywek. Jarota II Witaszyce po dwunastu kolejkach zajmuje dziesiąte miejsce w Klasie Okręgowej.

Początek meczu nie ułożył się po myśli gospodarzy. Już w piątej minucie we własnym polu karnym swojego rywala sfaulował Bartosz Kantek. Chwilę później rzut karny na bramkę zamienił Jakub Rasiak. Jarociniacy próbowali szybko doprowadzić do wyrównania, ale przyjezdni konsekwentnie realizowali swoją taktykę na ten pojedynek. Dodatkowo dopisywało im szczęście, ponieważ sytuacji sam na sam nie wykorzystał Marcin Konopka, a jedenastkę zmarnował Antoni Prałat. W drugiej połowie do siatki JKS-u jeszcze raz trafił Rasiak. Natomiast końcowy rezultat na jedenaście minut przed końcowym gwizdkiem sędziego ustalił Michał Wojciechowski.

Drużyna rezerw jarocińskiego klubu w najbliższą sobotę uda się do Poznania na starcie z miejscową Polonią. Gospodarze to spotkanie zaplanowali punktualnie na godzinę 14:00.

Jarota II Witaszyce – UKS Śrem 0:4 (0:2)
0:1 – Jakub Rasiak (5’)
0:2 – Bartosz Kabaj (27’)
0:3 – Jakub Rasiak (46’)
0:4 – Michał Wojciechowski (79’)

Jarota II Witaszyce: Dominik Komorniczak – Piotr Stachowiak, Szymon Bogaczyk, Igor Rybarczyk (64’ – Maurycy Skowroński), Bartosz Kantek, Filip Taczała (64’ – Miłosz Bolek), Antoni Prałat (83’ – Mariusz Idziorek), Patryk Rzepka, Mikołaj Kowalski, Marcin Konopka, Bartosz Borysiak (64’ – Miłosz Nowakowski).