Drugi zespół pojedzie do Jankowa Przygodzkiego

Rozgrywki Klasy Okręgowej nie zwalniają tempa. Przed zespołem rezerw JKS-u kolejne spotkanie o stawkę. Tym razem podopieczni trenera Czajki zmierzą się z Baryczą Janków Przygodzki.

Dla naszej drużyny będzie to doskonała okazja na pokazanie, że ostatni remis z GKS-em Grębanin był wypadkiem przy pracy. Wtorkowi przeciwnicy Jaroty II Witaszyce plasują się na przedostatnim miejscu w tabeli. Jesienią w starciu obu ekip padł wynik 5:0. Wtedy na listę strzelców wpisali się Miłosz Kowalski (2), Igor Skowron, Jacek Pacyński i Krzysztof Matuszak. Piłkarze z Jankowa Przygodzkiego w tym roku tylko raz mogli cieszyć się z wygranej przy okazji domowe starcia z LZS-em Doruchów. W trzech innych pojedynkach górą byli ich rywale, czyli CKS Zbiersk, Zawisza Łęka oraz Ogniwo Łąkociny.

Dzisiejsze zaległe spotkanie z 20. kolejki Red Box Klasy Okręgowej rozpocznie się o godzinie 18:00. Głównym sędzią będzie Mateusz Helwich z Koźmina Wielkopolskiego, a jego asystentami będą Waldemar Wandelewski i Patryk Pakuszewski.

Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
Sokół Kleczew
1:1
Jarota Jarocin