Grad goli w meczu ze Świtem

Osiem bramek zobaczyliśmy w drugim spotkaniu sparingowym tego lata. Zawodnicy trenera Garbarka musieli uznać wyższość siódmej ekipie III ligi gr. drugiej.

W pierwszej połowie częściej do sytuacji strzeleckich dochodzili goście ze Szczecina, którzy na przerwę schodzili z dwubramkową zaliczką. Po zmianie stron gra się wyrównała, ale to rywale Jaroty częściej trafiali do siatki. Konkretnie uczynili to cztery razy, a dla gospodarzy bramki zdobyli Marcin Konopka i zawodnik testowany. Ostatecznie środowa konfrontacja zakończyła się wygraną Świtu 6:2, choć do ostatnich minut losy tego pojedynku nie były jeszcze rozstrzygnięte, bo przyjezdni prowadzili różnicą tylko dwóch trafień.

Podobnie jak w ostatnią sobotę sztab szkoleniowy JKS-u przyglądał się głównie piłkarzom przymierzanym do gry w żółto-czerwono-niebieskich brawach. W trzecim sparingu zespół z Jarocina zagra z rezerwami ekstraklasowego Widzewa. To spotkanie zaplanowano na 23 lipca w Łodzi o godzinie 12:00.

Jarota Jarocin – Świt Szczecin 2:6 (0:2)
2:6 – Patryk Paczuk (90′)

Jarota Jarocin: Sebastian Lorek (46’ – Zawodnik Testowany) – Zawodnik Testowany (46’ – Piotr Stachowiak), Dawid Idzikowski, Zawodnik Testowany, (46’ – Zawodnik Testowany), Zawodnik Testowany (46’ – Wojciech Kryger), Igor Rybarczyk (71’ – Zawodnik Testowany), Zawodnik Testowany (46’ – Sebastian Kamiński), Patryk Rzepka (60’ – Szymon Bogaczyk), Marcin Konopka (60’ – Zawodnik Testowany), Zawodnik Testowany (46’ – Zawodnik Testowany), Zawodnik Testowany (46’ – Zawodnik Testowany).