Inauguracja nie dla juniorów młodszych B1

Juniorzy młodsi B1 przegrali wyjazdowe spotkanie z KKS-em Kalisz 1:3. Podopieczni Pawła Krysia na pierwsze „wiosenne” punkty w Lidze Wojewódzkiej muszą jeszcze poczekać.

Jesienią zespół JKS-u z rocznika 2006 należał do najmocniejszych ekip rozgrywek juniorskich B1. Żółto-czerwoni-niebiescy w końcowej klasyfikacji wyprzedzili zespół z Kalisza o dwie pozycje. Niedzielne spotkanie na „Majkowskim Wembley” lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy w czternastej minucie objęli prowadzenie. Podczas inauguracyjnego pojedynku zawodnicy z Jarocina mieli ogromny problem z wykończeniem swoich akcji. Z kolei KKS w drugiej połowie zdołał dwukrotnie pokonać Jana Wieczorka. Nasi piłkarze odpowiedzieli w samej końcówce golem honorowym. Jego autorem był Wojciech Rzepa.

Juniorzy B1 w drugim meczu rundy wiosennej zagrająw Koninie z miejscowym Górnikiem. Pojedynek ten zaplanowano 25 marca o godzinie 10:00. Najbliższy ligowy oponent Jaroty w pierwszej serii gier przegrał z Ostrovią Ostrów 1:3.

Liga Wojewódzka B1 Junior – RW (1. kolejka – 19.03.2023 roku)
KKS Kalisz – Jarota Jarocin 3:1 (1:0)

Jarota Jarocin: Jan Wieczorek – Jakub Szymanek (57′ – Bartosz Szyszka), Jakub Bolek, Mateusz Zmyślony (82′ – Wojciech Rzepa), Wojciech Gałązka, Nikodem Roguszczak, Tomasz Pilarczyk (55′ – Marcel Maćkowiak), Jakub Wojaczyk (46′ – Przemysław Gościniak), Igor Olejniczak, Mateusz Hałas (82′ – Kacper Porolniczak), Szymon Kolasiński.