Jarota II nie zwalnia tempa

Pewnym zwycięstwem zakończył się niedzielny mecz z udziałem zespołu rezerw jarocińskiego klubu. Jarota II Witaszyce w sparingu pokonała Grom Golinę 3:1.

Dla podopiecznych trenera Mirosława Czajki był to czwarty sprawdzian formy przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2021/22. Nasi młodzi piłkarze przez większość pojedynku nie pozwolili wyjść rywalom z własnej połowy. Jarociniacy do przerwy prowadzili 2:1. Dla JKS-u gole strzelili aktywni tego dnia Mikołaj Kowalski (na zdjęciu) i Maurycy Skowroński. Drużyna Goliny odpowiedziała tuż przed zmianą stron, kiedy to jeden z ich graczy pięknym uderzeniem z rzutu wolnego pokonał Jakuba Szymańskiego. Natomiast wynik spotkania w drugiej połowie ustalił kapitan rezerw Jaroty.

W najbliższą niedzielę, 27 lutego zawodnicy drugiej drużyny podejmą GKS Jaraczewo. Pierwszy gwizdek sędziego na boisku sztucznym spółki Jarocin Sport rozbrzmi punktualnie o godzinie 13-tej.

Jarota II Witaszyce – Grom Golina 3:1 (2:1)
1:0 – Mikołaj Kowalski (20′)
2:0 – Maurycy Skowroński (30′)
2:1 – Nieznany (40′)
3:1 – Mikołaj Kowalski (75′)

Jarota II Witaszyce: Jakub Szymanski (Dominik Komorniczak), Miłosz Bolek, Dariusz Walczak, Szymon Bogaczyk, Mikołaj Kowalski, Bartosz Borysiak, Zawodnik Testowany, Mateusz Hałas, Filip Szydlik, Kacper Boruta, Maurycy Skowroński (Jakub Wojtysiak).