Jarota Jarocin – Bałtyk Koszalin 2:1 [WIDEO]

Podopieczni Piotra Garbarka nie zwalniają tempa. W 30. kolejce zespół JKS-u pokonał Bałtyk Koszalin 2:1. Do siatki rywali trafiali Mikołaj Łopatka i Krzysztof Matuszak.

Wynik sobotniego spotkania otworzył Mikołaj Łopatka w piętnastej minucie. Napastnik pięknym uderzeniem z dystansu pokonał Oskara Pogorzelca. Na kolejną bramkę czekaliśmy do drugiej połowy. Wtedy na listę strzelców wpisał się Krzysztof Matuszak. Goście odpowiedzieli w końcówce meczu trafieniem honorowym, a jego autorem był Łukasz Włodarczyk.

Jarota Jarocin z dorobkiem trzydziestu czterech punktów zajmuje trzynaste miejsce w tabeli. Ich przewaga nad strefą spadkową wzrosła do trzynastu „oczek”, co daje nam utrzymanie w trzecioligowych rozgrywkach.