Jarota Jarocin – Górnik Konin 1:2 [WIDEO]

Za nami siódmy mecz w sezonie 2019/20. Jarociniacy przegrali przed własną publicznością z Górnikiem Konin 1:2. Dla jego zespołu jest to trzecia porażka w trzecioligowych rozgrywkach.

Sobotnie starcie lepiej rozpoczęli goście z Konina, którzy w dwudziestej pierwszej minucie objęli prowadzenie. Autorem gola był Taras Jaworski, który po raz czwarty w obecnej kampanii pokonał bramkarza z rzutu karnego. Czy wcześniej był faul w polu karnym? Zachęcamy do obejrzenia poniższego materiału wideo. Dla nas odpowiedź jest jasna. Po przerwie szybko drugą bramkę dla gości strzelił Dawid Przybyszewski. Dla JKS-u w 89. minucie na listę strzelców wpisał się Adam Męcfel. Jednak okazało się, że jest to honorowe trafienie Jaroty w spotkaniu z „Łańcuchami”.