Jarota remisuje z Victorią

Remisem zakończył się mecz Jaroty Jarocin z Victorią Września. Podopieczni Grzegorza Wesołowskiego zremisowali z rywalami 2:2. Bramki dla naszego zespołu strzelali Jacek Pacyński i Dominik Chromiński.

Wynik spotkania otworzył w 10. minucie Mateusz Goździaszek, który z bliskiej odległości skierował piłkę do siatki. Chwilę później do wyrównania doprowadził Jacek Pacyński, który także z bliskiej odległości pokonał bramkarza rywali. Kolejną bramkę kibice oglądali w 25. minucie. Wtedy piłkę po rzucie rożnym do jarocińskiej siatki skierował Mateusz Ławniczak. Do wyrównania doprowadził w 45. minucie Dominik Chromiński, który wykorzystał błąd bramkarza i skierował piłkę do siatki.

Kolejne spotkanie Jarota Jarocin rozegra w sobotę. Tym razem na wyjeździe zmierzy się z Polonią Środa Wielkopolska. Początek meczu zaplanowano na godzinę 16:00.

Jarota Jarocin – Victoria Września 2:2 (2:2)
Bramki: 0:1 – Mateusz Goździaszek (10.), 1:1 – Jacek Pacyński (14.), 1:2 Mateusz Ławniczak (25.), 2:2 – Dominik Chromiński (45.)

Jarota Jarocin: Krawczyk – Ludwiczak, Włodarczyk (45. Cierniewski (86. Dolata)), Białożyt, Chromiński, Skokowski, Grobelny, Wróblewski, Pacyński, Garbarek, Cieślak.

Żółta kartka: Białożyt