Juniorzy młodsi B1 blisko wygranej

Podziałem punktów zakończył się drugi mecz w rundzie wiosennej dla piłkarzy JKS-u z rocznika 2007. Juniorzy młodsi B1 w roli gospodarza zremisowali z UKS AP Reissa 3:3.

Czwartkowe spotkanie trzymało w napięciu do ostatnich minut. Od początku obie ekipy stwarzały sobie sytuacje bramkowe, które w pierwszej połowie zostały zamienione dwukrotnie na gola. Rywale JKS-u pierwsi cieszyli się z prowadzenia, ale po przed przerwą na listę strzelców wpisał się Marcel Maćkowiak. Druga część pojedynku lepiej ułożyła się dla żółto-czerwono-niebieskich, ponieważ futbolówkę w siatce ulokowali Aleksander Czajka oraz Michał Mądrzak. Gdy wydawało się, że wynik 3:1 jest bezpieczny dla gospodarzy, to wówczas APR postawił wszystko na jedną kartę i zdołał doprowadzić do remisu.

Dla jarocińskiej drużyny jest to pierwszy zdobyty punkt w drugiej części sezonu 2023/24. Przed tygodniem lepsi okazali się piłkarze SMS-u Konin, którzy są faworytem całych rozgrywek grupy drugiej Ligi Wojewódzkiej. W trzeciej serii gier nasi zawodnicy z Akademii na wyjeździe zagrają z Ostrovią. To starcie zostało zaplanowane na 6 kwietnia o godz. 11:00.

Liga Wojewódzka B1 Junior [RW] (2. kolejka – 28.03.2024 roku)
Jarota Jarocin – UKS AP Reissa Jarocin 3:3 (1:1)

Jarota Jarocin: Jakub Woźniak – Michał Borowczyk, Brajan Maliński, Filip Szymczak (63′ – Filip Sopniewski), Mateusz Zmyślony, Marcel Maćkowiak (48′ – Nikodem Gromada), Jakub Tischer, Aleksander Czajka, Krzysztof Cyfert (82′ – Artur Walczak), Michał Mądrzak, Eryk Pluta.