Juniorzy młodsi B1 przegrywają z KKS-em

Porażką zakończył się czwartkowy mecz w Lidze Wojewódzkiej dla zawodników JKS-u z rocznika 2004. Jarociniacy w roli gospodarza ulegli ekipie z Kalisza 2:6.

Do tego spotkania piłkarze Jaroty podeszli bardzo zmobilizowani. Jednak znacznie więcej sytuacji strzeleckich mieli przyjezdni, którzy na przerwę schodzili z czterobramkową zaliczką. Początek drugiej połowy to kolejne dwa ciosy KKS-u. Ekipa z najstarszego miasta w Polsce w ostatnim kwadransie osłabła. Ten fakt wykorzystali zawodnicy dowodzeni przez Piotra Skokowskiego. Najpierw futbolówkę do siatki skierował Marcin Wyrwas, a drugą bramkę strzelił Igor Jeńczak. Ponadto na pięć minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego goście musieli grać w osłabieniu, po tym jak jeden z ich graczy obejrzał czerwoną kartkę. Ostatecznie więcej goli już nie obejrzeliśmy i trzy punkty trafiły na konto naszych przeciwników.

Juniorzy młodsi B1 po dziewięciu rozegranych meczach zamykają tabelę na szczeblu województwa. Kolejne starcie czeka ich już najbliższą niedzielę. Wtedy podejmą drużynę z Koła na boisku sztucznym o godz. 13:30.

Liga Wojewódzka B1 Junior (12. kolejka – 29.04.2021 roku)
Jarota Jarocin – KKS Kalisz 2:6 (0:4)

Jarota Jarocin: Mateusz Kosmalski – Jan Ziętkowski, Piotr Like, Maksymilian Bernat (65’ – Mikołaj Drzażdżyński), Wojciech Wojtczak, Bartosz Marciniak, Alex Jankowiak, Patryk Krawczyk, Igor Chlebowski, Łukasz Izydorczyk (55’ – Marcin Wyrwas), Fabian Borkowski (75’ – Igor Jeńczak).