Juniorzy młodsi B1 rozbili beniaminka

Podopieczni Pawła Krysia odnieśli przekonujące zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej. Jarociniacy z rocznika 2006 pewnie pokonali GKS Trzcinicę 7:1.

Po porażce w pierwszej serii gier z KKS-em Kalisz nie ma już śladu. Ekipa JKS-u dwa tygodnie temu wygrała w Koninie 2:0, a w ubiegłą niedzielę rozprawiła się z beniaminkiem. Jednak minuty tego spotkania okazały się zimnym prysznicem dla jarocińskiej ekipy, ponieważ goście w 10. minucie wyszli na prowadzenie. Z biegiem czasu przewaga naszych juniorów młodszych B1 nie podlegała dyskusji. I tak hat-trickiem popisał się Bartosz Szyszka. Ponadto dwa gole strzelił Mateusz Hałas, a raz na listę strzelców wpisał się Tomasz Pilarczyk. Przyjezdni zanotowali również trafienie samobójcze.

Dzięki tej wygranej żółto-czerwono-niebiescy awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Zawodnicy z Jarocina w kolejnym spotkaniu zagrają na wyjeździe z GES Poznań – aktualnym liderem rozgrywek.

Liga Wojewódzka B1 Junior – RW (3. kolejka – 2.04.2023 roku)
Jarota Jarocin – GKS Trzcinica 7:1 (3:1)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Jakub Szymanek, Jakub Bolek, Wojciech Gałązka, Bartosz Szyszka, Przemysław Gościniak (60′ – Wojciech Rzepa), Krystian Olejniczak (55′ – Kacper Monia), Nikodem Roguszczak, Tomasz Pilarczyk, Mateusz Hałas, Szymon Kolasiński.

Zobacz: Wyniki / Tabela – Liga Okręgowa B1 Junior – RW [KLIKNIJ]