Juniorzy młodsi B1 z ważną wygraną

Ekipa Jaroty z rocznika 2007 odniosła niezwykle cenne zwycięstwo w Lidze Wojewódzkiej. Najstarsza drużyna młodzieżowa z Akademii ograła Sokół Kleczew 3:1.

Piłkarze prowadzeni przez trenera Piotra Stachowiaka do szóstej kolejki musieli czekać na pierwszy komplet punktów tej wiosny. Początek wtorkowej konfrontacji nie napawał jednak optymizmem, ponieważ przyjezdni objęli prowadzenie w ósmej minucie. Jarociniacy zdołali odpowiedzieć w pierwszej połowie za sprawą Filipa Sopniewskiego. Druga część tego pojedynku to koncertowa gra w wykonaniu żółto-czerwono-niebieskich. Bohaterem JKS-u został Marcel Maćkowiak, który w samej końcówce dwukrotnie zaskoczył bramkarza z Kleczewa.

Juniorzy młodsi B1 z dorobkiem pięciu „oczek” plasują się na siódmej pozycji w tabeli. Nasi zawodnicy pierwszą rundę zakończą w Komornikach. Tam czeka ich starcie z ostatnią drużyną rozgrywek.

Liga Wojewódzka B1 Junior [RW] (6. kolejka – 30.04.2024 roku)
Jarota Jarocin – Sokół Kleczew 3:1 (1:1)

Jarota Jarocin: Jakub Woźniak – Michał Borowczyk, Bartosz Pawlak, Mateusz Zmyślony, Marcel Maćkowiak (80′ – Artur Walczak), Jakub Tischer, Aleksander Czajka (90′ – Maksymilian Biedrowski), Krzysztof Cyfert (80′ – Nazarii Vynnyshyn), Michał Mądrzak, Eryk Pluta (90′ – Artur Bilchenko), Filip Sopniewski.