Juniorzy młodsi B2 nie przestają zaskakiwać

Jarota Antonio Jarocin w ostatni weekend rozgromiła kolejnego przeciwnika w I Lidze Okręgowej. Tym razem ekipa trenerów Pacyńskiego i Króczyńskiego pokonała CKS Piast Zbiersk 18:0.

Piłkarze z rocznika 2007 i 2008 dzięki tej okazałej wygranej awansowali na pierwsze miejsce w tabeli. Jarociniacy w starciu z Piastem do przerwy prowadzili 4:0, ale po zmianie stron pokazali swoją siłę ofensywy. Szczególnym osiągnięciem może pochwalić się Kacper Szymanek, który na murawie pojawił się w drugiej połowie. Młody napastnik aż siedem razy pokonał bramkarza ze Zbierska! Ponadto trzy gole strzelił Igor Olejniczak, a dwa razy piłkę do siatki skierowali Igor Politowicz, Marcel Maćkowiak i Michał Mądrzak. Skutecznością błysnęli równiez Mateusz Zmyślony oraz Michał Borowczyk.

Juniorzy młodsi B2 mają przed sobą decydująca część rundy jesiennej sezonu rozgrywkowego 2022/23. O awans do Ligi Wojewódzkiej nasi piłkarze powalczą z OKS-em i Ostrovią Ostrów Wielkopolski.

Liga Okręgowa B2 Junior (8. kolejka – 9.10.2022 roku)
Jarota Antonio Jarocin – CKS Piast Zbiersk 18:0 (4:0)

Jarota Jarocin: Jakub Krell (46′ – Jakub Woźniak) – Bartosz Kowalski, Daniil Voloshyn (46′ – Igor Olejniczak), Marcel Maćkowiak (65′ – Michał Borowczyk), Mateusz Sierszulski, Eryk Pluta, Mateusz Zmyślony, Kordian Nowak (46′ – Kacper Szymanek), Brajan Maliński (65′ – Adam Andrzejczak), Igor Politowicz (65′ – Artur Walczak), Michał Mądrzak (55′ – Filip Krówka).