Juniorzy młodsi B2 nie sprostali Górnikowi

Piłkarze z rocznika 2005 przegrali domowe starcie z Górnikiem Konin rozgrywane w ramach Ligi Wojewódzkiej. Jarota przez niemal godzinę meczu grała w osłabieniu po otrzymaniu czerwonej kartki.

Spotkanie nie ułożyło się po myśli zawodników prowadzonych przez Krzysztofa Matuszaka, którzy już po piętnastu minutach gry musieli gonić wynik. Po straconej bramce boisko musiał opuścić Bartosz Matuszewski. Piłkarz Jaroty obejrzał czerwoną kartkę za kopnięcie przeciwnika w nogę. W tej części gry goście jeszcze raz pokonali Wojciecha Symenko, więc na przerwę gracze JKS-u schodzili w kiepskich nastrojach. Jarociniacy po zmianie stron dążyli do zdobycia gola kontaktowego. Ta sztuka udała im się w 63. minucie. Wtedy futbolówkę do siatki skierował Łukasz Kaczmarek. Jednak ostatnie fragmenty meczu należały już do ekipy z Konina, która ostatecznie zwyciężyła 5:1.

Juniorzy młodsi B2 zanotowali pierwszą porażkę w sezonie 2020/21. Wcześniej pokonali Ostrovię 4:2 i zremisowali z KKS-em Kalisz 3:3. W najbliższy wtorek podopiecznych trenera Matuszaka czeka wyjazdowe starcie z Centrą Ostrów Wielkopolski. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi o godz. 17:00.

Liga Wojewódzka B2 Junior (3. kolejka – 16.09.2020 roku)
Jarota Jarocin – Górnik Konin 1:5 (0:2)

Jarota Jarocin: Wojciech Symenko – Nikodem Dryjański, Kamil Woś (46’ – Wiktor Poczta), Stanisław Rutkowski, Bartosz Matuszewski, Filip Szydlik, Łukasz Kaczmarek, Tobiasz Grabowski (83’ – Norbert Merdziński), Dariusz Walczak, Dawid Stolecki, Maciej Siekierski.