Juniorzy młodsi B2 wygrywają w Słupcy

Podopieczni Jacka Pacyńskiego odnieśli drugie zwycięstwo w Lidze Wojewódzkiej. Jarociniacy po wygranej nad UKS AP Reissa ograli na wyjeździe SKP Słupca.

Czwartkową rywalizację zdecydowanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już w drugiej minucie wyszli na prowadzenie. Jednak z biegiem czasu inicjatywę przejęli żółto-czerwono-niebiescy. Piłkarze JKS-u przed zmianą stron zdołali doprowadzić do wyrównania. Gola na 1:1 strzelił Mateusz Zmyślony. W drugiej części spotkania nasi zawodnicy byli konkretniejsi w swoich działaniach, efektem tego były trafienia Marcela Maćkowiaka i Eryka Pluty. Co prawda rywale w doliczonym czasie gry zdołali pokonać golkipera Jaroty, ale ważne trzy punkty trafiły na konto jarocińskiej ekipy z rocznika 2007.

Dzięki tej wygranej gracze dowodzeni przez trenera Pacyńskiego przerwę świąteczną w rozgrywkach spędzili na trzecim miejscu w ligowej tabeli. W czwartej kolejce juniorzy młodsi B2 zmierzą się z KP Słupia. Ten pojedynek odbędzie się w sobotę, 15 kwietnia na obiektach spółki Jarocin Sport punktualnie o godzinie 16:00.

Liga Wojewódzka B2 Junior – RW (3. kolejka – 6.04.2023 roku)
SKP Słupca – Jarota Jarocin 1:3 (1:1)

Jarota Jarocin: Jakub Woźniak – Brajan Maliński (90+3′ – Kordian Nowak), Bartosz Kowalski, Mateusz Sierszulski (90′ – Adam Andrzejczak), Mateusz Zmyślony, Igor Politowicz (85′ – Krzysztof Chudy), Daniil Voloshyn (85′ – Michał Borowczyk), Kacper Szymanek (90+5′ – Michał Grobelny), Michał Mądrzak (70′ – Eryk Pluta), Marcel Maćkowiak (90′ – Krzysztof Cyfert), Jakub Tischer.

Zobacz: Wyniki / Tabela – Liga Wojewódzka B2 Junior – RW [KLIKNIJ]