Juniorzy starsi z kolejną wygraną!

Podopieczni Pawła Krysia wygrali po raz drugi z rzędu w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej A1. W niedzielę zespół JKS-u ograł na wyjeździe ekipę z Rawicza różnicą dwóch trafień (3:1).

Najstarsza drużyna młodzieżowa z jarocińskiego klubu dobrze rozpoczęła starcie z miejscową Rawią. Jarociniacy otworzyli wynik w jedenastej minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego świetnie w polu karnym znalazł się Stanisław Rutkowski, który zgrał piłkę wprost pod nogi Wiktora Mąki, a ten pewnym uderzeniem pokonał golkipera gospodarzy. Rywale zdołali jedynie doprowadzić do wyrównania. Druga połowa to absolutna dominacja naszych piłkarzy. I tak drugiego gola dla Jaroty strzelił Bartosz Szyszka. Natomiast wynik meczu ustalił Nikodem Roguszczak – bezpośrednio z rzutu rożnego!

Dzięki tej wygranej żółto-czerwono-niebiescy awansowali w rozgrywkach na czwarte miejsce w tabeli. Juniorzy starsi w najbliższy weekend odbędą pauzę, a kolejny pojedynek rozegrają na własnym boisku przeciwko AP Reissa Poznań. Ten mecz odbędzie się w niedzielę, 17 września o godzinie 10:00.

Liga Wojewódzka A1 Junior (5. kolejka – 3.09.2023 roku)
Rawia Rawicz – Jarota Jarocin 1:3 (1:1)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Jakub Szymanek, Jakub Bolek, Igor Deichsler, Bartosz Szyszka, Krystian Olejniczak, Nikodem Roguszczak, Stanisław Rutkowski, Kacper Monia (78′ – Norbert Merdziński), Kamil Woś, Wiktor Mąka.

Zobacz: Wyniki / Tabela – Liga Wojewódzka A1 Junior [KLIKNIJ]