Kolejne efektowne zwycięstwo

Drużyna z rocznika 2007 i 2008 znów wysoko wygrała w rozgrywkach II Ligi Okręgowej. Podopieczni Jacka Pacyńskiego na wyjeździe rozgromili Iskrę-Prosnę Sieroszewice aż 8:1!

Jarociniacy z wywiązaniem się z roli faworyta nie mieli większych problemów, bo już po pierwszych czterdziestu pięciu minutach prowadzili różnicą pięciu trafień. Ten wynik okazał się jednak mało satysfakcjonujący i po zmianie stron zobaczyliśmy kolejne trzy bramki w wykonaniu jarocińskiej ekipy. Niebywałym wyczynem popisał się Kacper Szymanek, który strzelił wszystkie gole dla JKS-u! Gospodarzy było stać jedynie na gola honorowego w ostatniej minucie.

To jednak nie jest koniec rywalizacji o punkty, bo w najbliższą sobotę nasi zawodnicy zmierzą się z ZEFKĄ Kobylą Góra, a we wtorek zakończą sezon 2020/21 meczem domowym z Baryczą Janków Przygodzki.

Liga Okręgowa gr. 9 / C2 Trampkarz (13. kolejka – 12.06.2021 roku)
Iskra-Prosna Sieroszewice – Jarota Jarocin 1:8 (0:5)

Jarota Jarocin: Jakub Krell – Stanisław Mizerny, Bartosz Kowalski, Michał Bierła, Wiktor Kmieciak, Mateusz Sierszulski, Krzysztof Cyfert, Kacper Schubert, Michał Borowczyk, Kacper Szymanek, Igor Vogt.

Na zmianę wchodzili: Kacper Porolniczak, Serhii Holovchenko, Wiktor Wencek, Mateusz Lis, Filip Buchwald, Oliwier Szczepaniak, Bartosz Mizera.