Kolejne okazałe zwycięstwo

Rezerwy Jaroty w ostatnią niedzielę odniosły przekonywującą wygraną nad LKS-em II Gołuchów. Drugi zespół JKS-u w roli gospodarza pokonał swoich rywali aż 6:0.

W pierwszej połowie zobaczyliśmy jedną bramkę, której autorem był kapitan drużyny – Jakub Adamkiewicz. Po zmianie stron gospodarze zaczęli grać bardziej odważniej. Efekt ? Pięć goli w drugich czterdziestu pięciu minutach! Dwukrotnie na listę strzelców wpisali się Miłosz Kowalski i Jacek Pacyński. Ponadto do siatki rywali trafił Krzysztof Matuszak. Dzięki okazałej wygranej rezerwy jarocińskiego klubu wróciły na fotel lidera rozgrywek Red Box Klasy Okręgowej gr. 6.

Jarota II Witaszyce w następną niedzielę uda się do Czarnegolasu. Pierwszy gwizdek zaplanowano o godzinie 14-tej. Podopieczni trenera Mirosława Czajki wciąż mają szansę na mistrzostwo, ale wiele zależeć będzie od czterech ostatnich spotkań z udziałem Białego Orła Koźmin Wielkopolski.

Jarota II Witaszyce – LKS II Gołuchów 6:0 (1:0)
1:0 – Jakub Adamkiewicz (13′)
2:0 – Miłosz Kowalski (50′)
3:0 – Krzysztof Matuszak (60′)
4:0 – Miłosz Kowalski (76′)
5:0 – Jacek Pacyński (83′)
6:0 – Jacek Pacyński (88′)

Jarota II Witaszyce: Mateusz Kosmalski – Piotr Stachowiak, Krystian Wawrzyniak, Antoni Bzodek (46′ – Szymon Bogaczyk), Igor Skowron, Krzysztof Matuszak, Jakub Orzłowski (46′ – Bartosz Borysiak), Jakub Adamkiewicz (75′ – Jakub Jacek), Miłosz Kowalski (80′ – Jakub Bartkowiak), Jacek Pacyński.