Kryzys juniorów starszych

Bez punktów wrócili z Lubonia podopieczni trenera Mirosława Czajki. Zawodnicy z rocznika 2003 w piątym wiosennym starciu ulegli rywalom różnicą aż sześciu goli.

Gospodarze już w drugiej minucie objęli prowadzenie. W pierwszej połowie udało im się jeszcze raz pokonać bramkarza JKS-u, który po zmianie stron jeszcze cztery razy skapitulował. Jarociniacy mieli swoje sytuacje, ale w żadnej z nich nie znaleźli sposobu na golkipera Lubońskiego. Ta porażka sprawiła, że nasi juniorzy starsi po osiemnastu rozegranych spotkaniach zajmują dwunaste miejsce w Lidze Wojewódzkiej A1. Ich strata punktowa do trzech kolejnych ekip w stawce powiększyła się odpowiednio do sześciu i siedmiu „oczek”.

Drużyna z Jarocina w kolejnym meczu ligowym podejmie na własnym terenie KKS 1925 Kalisz. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi punktualnie o godzinie 12:30 na boisku M2 przy ul. Maratońskiej.

Liga Wojewódzka A1 Junior (21. kolejka – 8.05.2021 roku)
Luboński Luboń – Jarota Jarocin 6:0 (2:0)

Jarota Jarocin: Jakub Szymański – Szymon Bogaczyk (46’ – Dawid Bartkowiak), Jakub Bartkowiak, Miłosz Bolek, Bartosz Dyoniziak, Aleksander Pisarczyk, Bartosz Borysiak, Maurycy Skowroński, Bartosz Kantek, Miłosz Nowakowski, Jakub Wasik.