Krzysztof Czabański powrócił do Jaroty!

Długo wyczekiwany powrót do jarocińskiego klubu stał się faktem. W sezonie rozgrywkowym 2018/19 barwy JKS-u będzie reprezentował nasz wychowanek – Krzysztof Czabański.

29-letni zawodnik ostatnio występował na boiskach czwartoligowych. Przez półtora roku grał w Białym Orle Koźmin Wielkopolski, a w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu w LKS Gołuchów. Czabański po raz pierwszy przyszedł do Jaroty na wiosnę 2005 roku i od tamtej pory występował w naszym klubie nieprzerwanie przez jedenaście lat, znajdując  stabilizację i osiągając wysoką formę sportową.  Od sezonu 2007/08 rozegrał 239 spotkań i strzelił 8 bramek.

Po dwóch latach przerwy nadszedł czas, żeby wrócić do  klubu, w którym spędziłem prawie 20 lat. Dla mnie jest to na pewno duże wyróżnienie, ale także wyzwanie aby zaprezentować ponownie odpowiedni poziom piłkarski. Myślę, że po tej rozłące z Jarotą zyskałem duży zapał do gry i każdy trening oraz mecz będzie mi sprawiał ogromna przyjemność, powiedział tuż po podpisaniu kontraktu, Krzysztof Czabański.

Życzymy powodzenia i wielu udanych występów w JKS Jarota Jarocin!

Jarota Jarocin
Zagłębie II Lubin
Jarota Jarocin
0:0
Piast Żmigród