Licytacja koszulki meczowej

Na facebookowym profilu JKS-u wystartowała licytacja naszej koszulki meczowej w akcji #RazemDlaŁukasza. Cena wywoławcza wynosi 100 zł. Czekamy do 17 stycznia (godz. 12:00).

Łukasz Drebich to trzydziestosześcioletni polski piłkarz grający na pozycji lewego i środkowego obrońcy. Jest wychowankiem Korony-Pogoń Stawiszyn. W przeszłości grał m.in w Cracovii Kraków, Ruchu Chorzów, Olimpii Elbląg, Sandecji Nowy Sącz, Radomiaku Radom, a ostatnio w KS Opatówek. W ekstraklasie zadebiutował 14 marca 2009 roku przeciwko Lechii Gdańsk spełniając swoje marzenia z dzieciństwa.

Dzisiaj jego wielką pasję przerwała ciężka, podstępna i przewlekła choroba - niewydolność nerek. Piłkarz aktualnie jest w szpitalu, gdzie przechodzi szereg badań oraz utrzymującą go przy życiu dializę. Czeka na dawcę nerki, następnie przeszczep, a potem chce podjąć walkę o powrót do zdrowia. Do podjęcia tej walki na czas oczekiwania na dawcę, a potem na podjęcie rehabilitacji potrzebne będą środki pieniężne.

Zwycięzca zobowiązany jest dokonać wpłaty za pomocą portalu zrzutka.pl – http://bit.ly/zrzutka-lukasz-derbich i przesłać nam potwierdzenia w wiadomości prywatnej poprzez nasz oficialny profil na Facebooku.

Jarota Jarocin
0:1
Kołobrzeg