Mecz jedenastek dla Orkana

Jarota II Witaszyce uległa na wyjeździe Orkanowi Jarosławiec 1:2. Była to druga porażka zespołu rezerw jarocińskiego klubu w rozgrywkach Red Box Klasy Okręgowej gr. 3.

Podopieczni trenera Mirosława Czajki sezon 2021/22 rozpoczęli od domowej porażki z Polonią II Środa Wielkopolska 1:4. W ostatnią sobotę jego zawodnicy udali się do Jarosławca, który na inaugurację rozbił Suchary Suchy Las aż 5:0! Mecz rozpoczął się dosyć wcześnie, bo już w samo południe. Pierwsze czterdzieści pięć minut było bardzo wyrównane. Bramki zobaczyliśmy dopiero po przerwie. Co ciekawe wszystkie z rzutów karnych! Po godzinie gry z jedenastego metra do siatki trafił Szymon Bogaczyk po faulu na Bartoszu Borysiaku. Jarociniacy krótko cieszyli się z prowadzenia, bo ich przeciwnicy odpowiedzieli dwukrotnie w ten sam sposób, odpowiednio w 70 i 80. minucie spotkania.

Kolejne ligowe starcie rezerwy Jaroty rozegrają już 5 września przed własną publicznością. Wtedy rywalem będzie Płomień Nekla, który tegoroczne zmagania rozpoczął od dwóch bezbramkowych remisów. Początek meczu zaplanowano o 16:00.

Orkan Jarosławiec – Jarota II Witaszyce 2:1 (0:0)
0:1 – Szymon Bogaczyk (60′)
1:1 – Bartłomiej Paczkowski (70′)
2:1 – Bartłomiej Paczkowski (80′)

Jarota II Witaszyce: Mateusz Kosmalski – Piotr Stachowiak (46′ – Bartosz Kantek), Jakub Bolek (90′ – Jakub Wasik), Bartosz Bogaczyk, Antoni Bzodek, Mikołaj Kowalski, Mateusz Stochniałek (46′ – Aleksander Pisarczyk), Igor Rybarczyk (46′ – Mikołaj Szcześniak), Marcin Łażewski (46′ – Bartosz Borysiak), Kacper Boruta, Miłosz Nowakowski (80′ – Mariusz Idziorek).