Mecz z liderem bez happy endu

Na brak emocji narzekać nie mogliśmy przy okazji meczu Jaroty Jarocin z KKS-em Kalisz. W spotkaniu 7. kolejki Ligi Wojewódzkiej minimalnie lepsi okazali się goście z drugoligowego klubu.

Niedzielne starcie rozgrywane na boisku naturalnym przy ulicy Maratońskiej zdecydowanie lepiej ułożyło się dla przeciwników JKS-u. „Kakaesiacy” prowadzili do przerwy różnicą dwóch bramek. Jednak ambitna postawa zespołu trenera Macieja Dolaty sprawiła, że do ostatniej minuty wynik końcowy był sprawą otwartą, choć od pięćdziesiątej dziewiątej minuty nie zobaczyliśmy już więcej bramek. Dla jarocińskiej ekipy na listę strzelców wpisali się Kacper Szymanek i Marcel Maćkowiak. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną KKS-u 3:2.

Juniorzy młodsi B1 szukać punktów muszą więc w innych spotkaniach. Kolejna okazja nadarzy się już we wtorek, 26 września w zaległym domowym pojedynku z Polonią 1912 Leszno.

Liga Wojewódzka B1 Junior (7. kolejka – 24.09.2023 roku)
Jarota Jarocin – KKS 1925 Kalisz 2:3 (0:2)

Jarota Jarocin: Jakub Woźniak – Brajan Maliński, Mateusz Sierszulski, Mateusz Zmyślony, Igor Politowicz Kacper Szymanek (85′ – Filip Szymczak), Eryk Pluta (82′ – Kordian Nowak), Michał Mądrzak (70′ – Artur Walczak), Marcel Maćkowiak, Filip Sopniewski (66′ – Krzysztof Chudy), Jakub Tischer.

Zobacz: Wyniki / Tabela – Liga Wojewódzka B1 Junior [KLIKNIJ]