Młodzicy młodsi pokonują Stal Pleszew

Podopieczni Piotra Krysia i Mirosława Czajki odnieśli drugie zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Okręgowej. Zawodnicy z rocznika 2009 bez większych problemów ograli Stal Pleszew 4:0.

Spotkanie rozgrywane z samego rana w niedzielę wyśmienicie ułożyło się dla gospodarzy. W trzeciej minucie skutecznością błysnął Aleksander Czajka, który dał swojej ekipie prowadzenie. Bramkarz przyjezdnych kilka razy musiał mocno się wykazać po strzałach zawodników z Jarocina. Gracze JKS-u drugiego gola zdobyli jeszcze przed zmianą stroną. Tym razem na listę strzelców wpisał się Dawid Trochanowski. Ten sam piłkarz w drugiej połowie także skierował futbolówkę do siatki. Natomiast wynik meczu ustalił zawodnik z Pleszewa po pokonaniu golkipera swojej drużyny.

Dzięki tej wygranej młodzicy młodsi utrzymali drugie miejsce w grupie siódmej Ligi Okręgowej. Bez wątpienia zespół Jaroty do końca rozgrywek będzie walczył o końcowy triumf z GOS-em Koźmin Wlkp. Następny pojedynek naszych zawodników czeka w Choczu z zamykającą ligową stawkę – miejscową Prosną.

Liga Okręgowa D2 Młodzik (3. kolejka – 20.09.2020 roku)
Jarota Jarocin – Stal Pleszew 4:0 (2:0)

Jarota Jarocin: Antoni Szcześniak – Michał Becela, Adam Sieciński, Nikodem Wysocki, Krzysztof Maciejewski, Piotr Gałązka, Aleksander Czajka, Krzysztof Borkowski.

Na zmianę wchodzili: Julia Wawrzyniak, Dawid Trochanowski, Wiktor Pluciński, Anna Lis, Michalina Morsztyn, Wiktor Kramer, Peter Kaczmarek, Krystian Aleksander.