Orlicy starsi z okazałym zwycięstwem

Podopieczni Mirosława Czajki w swoim przedostatnim meczu tej jesieni pokonali Stal Pleszew 10:3. Dla jarocińskiej drużyny z rocznika 2011 była to piąta wygrana w sezonie 2021/22.

Piłkarze JKS-u wrócili na zwycięską ścieżkę po ostatnich dwóch porażkach z APR Kobylin i Prosną Chocz-Kwileń. Niedzielna konfrontacja z pleszewską ekipą ułożyła się od pierwszych minut po myśli żółto-czerwono-niebieskich. Na przerwę gospodarze schodzili aż z czterobramkową zaliczką. Natomiast w drugiej połowie potwierdzili swoją dominację na boisku. Gole dla naszej drużyny zdobywali Weronika Sobczak (3), Oskar Kostanowicz (2), Kacper Kasprzak (2), Adam Grzelak, Antoni Duszyński i Michał Grzelak. Goście tylko trzy razy zaskoczyli defensywę z Jarocina, co w ostateczności dało końcowy rezultat 10:3 dla zespołu dowodzonego przez trenera Czajkę.

Orlicy starsi rundę jesienną sezonu 2021/22 zakończą wyjazdowym meczem z Gromem Golina. Lokalne derby zostały zaplanowane na 29 listopada o godzinie 16:00 na boisku przeciwnika.

Liga Okręgowa E1 Orlik (13. kolejka – 21.11.2021 roku)
Jarota Jarocin – Stal Pleszew 10:3 (5:1)

Jarota Jarocin: Kacper Ogrodowczyk, Julian Przyborowski, Mikołaj Antczak, Oskar Kostanowicz, Kamil Kramarczyk, Weronika Sobczak, Leon Przyborowski, Mateusz Grygiel, Paweł Stefaniak, Jan Kowal, Adam Grzelak, Piotr Szymkowiak, Borys Wagner, Patryk Woś, Gabriel Szymczak, Antoni Duszyński, Kacper Kasprzak.