Osiem goli w meczu trampkarzy starszych

Drugą porażkę w trwającym sezonie zanotowali podopieczni trenera Pawła Krysia w Lidze Wojewódzkiej. Zawodnicy JKS-u ulegli na własnym terenie Górnikowi Konin 2:6.

Przed sobotnim starciem w zdecydowanie lepszych humorach byli piłkarze z Konina. Ekipa „Łańcuchów” świetnie weszła w sezon 2020/21, pokonując KKS Kalisz 2:0. Natomiast nasi zawodnicy przegrali z tym samym zespołem na wyjeździe. Początek meczu należał do gości, którzy wyszli na prowadzenie już w pierwszej minucie po indywidualnym błędzie bramkarza Jaroty. Szybko stracony gol nie wpłynął negatywnie na żółto-czerwono-niebieskich. Nie minęło sześćdziesiąt sekund i do wyrównania doprowadził Wojciech Gałązka. Jednak Górnik do przerwy strzelił jeszcze trzy bramki.

Jarociniacy po zmianie stron starali się odwrócić losy spotkania. Przez długi czas wynik nie uległ zmianie. Dopiero w ostatnich dwudziestu minutach gry zobaczyliśmy trzy trafienia. Jedno z nich było udziałem zawodnika naszej drużyny z rocznika 2006, a konkretniej Radosława Raszki. Trampkarze starsi punktów będą musieli szukać w Kłodawie. Ich kolejny mecz ligowy odbędzie się w niedzielę, 13 września o godz. 11:00.

Liga Wojewódzka – C1 Trampkarz (3. kolejka – 5.09.2020 roku)
Jarota Jarocin – Górnik Konin 2:6 (1:4)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Przemysław Gościniak, Jakub Szymanek, Nikodem Roguszczak, Jakub Bolek, Radosław Raszka, Krystian Olejniczak, Szymon Kolasiński, Wojciech Gałązka, Filip Cudak, Mateusz Nicke.

Na zmianę wchodzili: Jan Wieczorek, Danill Voloshyn, Kacper Porolniczak, Tomasz Pilarczyk, Jakub Uniejewski, Igor Deichsler, Kacper Nowak.