Osiemnaście goli orlików starszych

Wysoką wygraną zakończył się ostatni mecz orlików starszych w Lidze Okręgowej. Zawodnicy z rocznika 2011 i 2012 przez pięćdziesiąt minut strzelili blisko dwadzieścia bramek.

Podopieczni Mirosława Czajki sprawdzili się na tle LKS-u Gołuchów. Obie ekipy spotkały się już w sezonie 2021/22. Miało to miejsce na inaugurację rozgrywek pod koniec sierpnia. Wtedy rywale okazali się minimalnie lepsi – wygrywając z Jarotą różnicą dwóch trafień (6:4). Jednak tym razem górą byli piłkarze z Jarocina, którzy od pierwszej do ostatniej minuty imponowali formą strzelecką. I tak gole strzelali Oskar Kostanowicz, Piotr Szymkowiak, Weronika Sobczak, Borys Wagner, Antek Duszyński, Mateusz Grygiel, Kacper Kasprzak, Mikołaj Antczak, Julek Przyborowski i Kacper Ogrodowczyk.

Dla orlików starszych było to trzecie zwycięstwo z rzędu. Wcześniej górą byli przeciwnicy, ale przed zespołem JKS-u jeszcze sześć jesiennych spotkań ligowych. Najbliższe odbędzie się 23 października o godz. 11:30 z APR.

Liga Okręgowa E1 Orlik (8. kolejka – 16.10.2021 roku)
Jarota Jarocin – LKS Gołuchów 18:0 (11:0)

Jarota Jarocin: Kacper Ogrodowczyk, Julian Przyborowski, Mikołaj Antczak, Oskar Kostanowicz, Kamil Kramarczyk, Weronika Sobczak, Julian Przyborowski, Mateusz Grygiel, Paweł Stefaniak, Jan Kowal, Adam Grzelak, Piotr Szymkowiak, Borys Wagner, Patryk Woś, Kacper Kasprzak, Antoni Duszyński.