Ostrovia pierwszym rywalem

16 stycznia piłkarze z Jarocina rozegrają pierwsze spotkanie kontrolne w 2021 roku. Ich rywalem będzie Ostrovia Ostrów Wielkopolski, która walczy o utrzymanie w czwartoligowych rozgrywkach.

Obie ekipy rozpoczęły już zimowe przygotowania. Drużyna prowadzona przez Grzegorza Dziubka w drugiej części sezonu 2020/21 będzie rywalizować w grupie spadkowej IV ligi. O ile końcówka rundy jesiennej była udana, to przed najbliższym przeciwnikiem JKS-u trzynaście ważnych meczów z zespołami sklasyfikowanymi na miejscach 9-22, które zadecydują o tym czy zobaczymy tą ekipę na tym poziomie w następnym roku. Przypomnijmy, że biało-czerwoni jeszcze niedawno grali pod wodzą Marcina Kałuży, który w trakcie trwającej kampanii podał się do dymisji.

Sobotnie spotkanie w samo południe na boisku ze sztuczną nawierzchnią spółki Jarocin Sport zgodnie z obecnymi zalecaniami Rady Ministrów odbędzie się bez udziału publiczności. Wynik na żywo będzie dostępny za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych, czyli na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie.

Jarota Jarocin
Ostrovia Ostrów
Jarota Jarocin
2:1
GKS Przodkowo