Pewne zwycięstwo w Kaliszu

Młodzicy starsi od kilku tygodni pozostają niepokonaną drużyną w rozgrywkach I Ligi Okręgowej. Zespół Jaroty z rocznika 2009 ostatnio pokonał zespół KKS-u Kalisz.

Podopieczni Piotra Krysia strzelanie rozpoczęli w dwunastej minucie. Wynik spotkania otworzył Szymon Nowak, który w rundzie wiosennej sezonu 2021/22 imponuje skutecznością pod bramką przeciwników. Gospodarze z najstarszego miasta w Polsce szybko doprowadzili do wyrównania, ale JKS po przerwie dołożył kolejne trzy trafienia. Bramki kolejno zdobyli Norbert Kot, Aleksander Czajka oraz Dawid Trochanowski. Tym samym mecz zakończył się wygraną jarocińskiej ekipy 4:1.

Młodzicy D1 w nadchodzący weekend, a dokładniej 19 czerwca (niedziela) udadzą się do Ostrzeszowa. Tam w ramach trzynastej serii gier powalczą o punkty przeciwko AP Czech Ostrzeszów. W tej chwili nasi piłkarze zajmują wysokie trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem dwudziestu trzech „oczek”.

I Liga Okręgowa D1 Młodzik (RW – 12. kolejka – 12.06.2022 roku)
KKS Kalisz – Jarota Jarocin 1:4 (1:1)

Jarota Jarocin: Antoni Szcześniak – Mikołaj Pajdowski, Bartosz Walczak, Adam Sieciński, Gabriel Matuszewski, Julia Urbaniak, Aleksander Czajka, Szymon Nowak, Norbert Kot.

Na zmianę wchodzili: Patryk Jakubowski, Nikodem Wysocki, Jan Radolak, Dawid Trochanowski, Anna Lis, Michał Becela, Antoni Lewandowicz, Wiktor Pluciński.