Pięć goli nie wystarczyło

Pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej mają za sobą trampkarze młodsi. Zespół JKS-u w drugiej części sezonu rywalizuje w nowej grupie z innymi przeciwnikami. Pierwszym z nich był LZS Doruchów.

Wyjazdowe starcie ułożyło się po myśli piłkarzy z Jarocina i Witaszyc urodzonych w 2007 i 2008 roku. W czternastej minucie na listę strzelców wpisał się Michał Borowczyk. Gospodarze szybko jednak odpowiedzieli. Co więcej przed zejściem do szatni aż cztery razy pokonali bramkarza Jaroty. W drugiej połowie sposób na defensywę ekipy z Doruchowa kolejno znaleźli Wiktor Wencek, Kacper Szymanek, Mateusz Sierszulski oraz Bartosz Kowalski. Ostatecznie sobotni pojedynek zakończył się wygraną gospodarzy, którzy w zanotowali pięć trafień więcej niż JKS.

Trampkarze młodsi w drugiej swojej ligowej potyczce podejmą Iskrę-Prosnę Sieroszewice. To spotkanie zostanie rozegrane już w sobotę, 1 maja na stadionie w Witaszycach o godzinie 12:00.

Liga Okręgowa gr. 9 / C2 Trampkarz (5. kolejka – 24.04.2021 roku)
LZS Doruchów – Jarota Jarocin 10:5 (4:1)

Jarota Jarocin: Kacper Porolniczak – Bartosz Kowalski, Michał Borowczyk, Michał Bierła, Kacper Schubert, Wiktor Wencek, Kacper Szymanek, Mateusz Sierszulski, Stanisław Mizerny, Krzysztof Cyfert, Jan Chodorowski.

Na zmianę wchodzili: Mateusz Lis, Wiktor Kmieciak, Leszek Kowańdy, Serhii Holovchenko, Oliwier Szczepaniak.