Piłkarska środa przy Maratońskiej

Dwa spotkania zostały zaplanowane na boiskach spółki Jarocin Sport w środę, 26 sierpnia. Mecz ligowy rozegrają juniorzy młodsi B1, a pod wieczór pojedynek pucharowy czeka zespół rezerw JKS-u.

Podopieczni Piotra Skokowskiego tegoroczną kampanię w Lidze Wojewódzkiej rozpoczęli od porażki w Kaliszu. Jarociniacy mieli w tej rywalizacji momenty dobrej gry, ale nie potrafili tego udokumentować w postaci bramek. Zawodnicy z rocznika 2004 awansem z ostatniej kolejki zmierzą się z Polonią Środa Wielkopolska. Dla rywali będzie to pierwszy mecz w sezonie 2020/21. Nie ma wątpliwości, że obie ekipy od pierwszej do ostatniej minuty będą walczyć o korzystny dla siebie rezultat. Początek środowego meczu zaplanowano o godzinie 11:00 na boisku naturalnym nr 2.

Punktualnie o 18-tej swoją pucharową przygodę kontynuować będzie Jarota II Jarocin. W III rundzie Okręgowego Pucharu Polski nasi piłkarze zmierzą się z Prosną Kalisz. Stawką tego starcia będzie awans do 1/8 finału i gra w późniejszym czasie ze zwycięzcą pary Ostrovia Ostrów (juniorzy) – Pogoń Trębaczów. Spotkanie na M1 poprowadzi Piotr Stawowy z Krotoszyna. Wstęp na obie potyczki rozgrywane przy ul. Maratońskiej w Jarocinie jest darmowy.  

Skalmierzyce
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
1:2
Elana Toruń