Pojechali do Koźmina Wielkopolskiego

Orlicy starsi (2009) w ostatni czwartek rozegrali spotkanie sparingowe z miejscowym GOS-em. Spotkanie wygrali piłkarze z Jarocina, ale wynik był sprawą drugorzędną.

Trener Piotr Kryś przyznał, że jego podopieczni w większości zrealizowali postawione przed nimi zadania. – Zespół nieźle zaprezentował się na tle przeciwników z Koźmina Wielkopolskiego. Graliśmy wysokim pressingiem oraz skupiliśmy się na grze w defensywie – krycie każdy swego. Nie ustrzegliśmy się jednak błędów w obronie, które spowodowały stratę kilku bramek, powiedział szkoleniowiec orlików starszych. Ostatecznie nasi zawodnicy pokonali GOS różnicą trzech trafień.

Piłkarze JKS-u w następnym tygodniu rozegrają kolejną grę kontrolną. Tym razem rywalem będzie APR Jarocin. Przypomnijmy, że start rundy wiosennej w sezonie 2019/20 zaplanowano na 27 marca.


GOS Koźmin Wielkopolski – Jarota Jarocin 6:9

Jarota Jarocin: Wiktor Pluciński, Wojciech Gosa, Michał Becela, Aleksandra Wiza, Antoni Lewandowicz, Wiktor Kramer, Nikodem Wysocki, Aleksander Czajka, Adam Sieciński, Dawid Trochanowski, Anna Lis, Michalina Morsztyn, Krystian Aleksander.

Jarota Jarocin
KKS Kalisz
Jarota Jarocin
5:1
LKS Gołuchów