Porażka trampkarzy starszych w Poznaniu

Trzecią porażkę w drugiej części sezonu 2017/18 ponieśli podopieczni trenera Piotra Skokowskiego. Trampkarze starsi w piątej serii gier ulegli poznańskiej Warcie 1:6.

Sobotnie starcie przy Drodze Dembińskiej ułożyło się po myśli gospodarzy. Po kwadransie gry bramkarz JKS-u dwukrotnie był zmuszony wyciągać piłkę z własnej bramki. Nasi zawodnicy nie podłamali się i w 32. minucie zdobyli gola kontaktowego. Do siatki rywali trafił Norbert Tokarz. Po zmianie stron na listę strzelców wpisywali się już tylko piłkarze z Poznania, którzy w odstępie dwudziestu ośmiu minut zdobyli cztery bramki, wygrywając ten pojedynek 6:1.

Podopieczni trenera Skokowskiego po pięciu wiosennych kolejkach w Lidze Wojewódzkiej zajmują szóste miejsce z dorobkiem czterech punktów. Kolejne spotkanie naszych graczy z rocznika 2003 czeka już w najbliższy czwartek, 26 kwietnia w Baranowie. Tam zmierzą się z Akademią Piłkarską Reissa Poznań.

Warta Poznań – Jarota Jarocin 6:1 (2:1)

Jarota Jarocin: Damian Walkowiak – Miłosz Barański, Miłosz Nowakowski, Szymon Bogaczyk, Miłosz Bolek, Dawid Kropski, Kacper Rybarczyk, Mikołaj Szcześniak, Bartosz Szymkowiak, Norbert Tokarz, Krzysztof Wieliński.

Na zmiany wchodzili: Dawid Bartkowiak, Adam Borowiński, Kacper Boruta, Bartosz Borysiak, Wiktor Kubiak, Tobiasz Stefaniak, Jakub Wasik.