Porażka z Centrą po słabym meczu

Jarota Jarocin przegrała w meczu 27. kolejki trzeciej ligi gr. drugiej z Centrą Ostrów Wielkopolski 1:2.

Sobotnie starcie zdecydowanie lepiej rozpoczęli podopieczni trenera Mariusza Posadzego. To oni mieli więcej z gry i częściej przebywali w polu karnym jarocińskiej drużyny. Gospodarze oddali jeden strzał w światło bramki. Miało to miejsce w 35. minucie. Wtedy w zamieszaniu podbramkowym bliski zdobycia bramki był Mikołaj Marciniak. Jednak dobrą interwencją popisał się Szymon Maj. Ekipa z Ostrowa Wielkopolskiego wynik meczu otworzyła tuż przed przerwą. W 44. minucie na listę strzelców wpisał się Michał Kucharski, który uciekł naszym obrońcom i pewnie ulokował piłkę w siatce.

Po zmianie stron niewiele się działo. Dopiero w ostatnim kwadransie gry obie ekipy doszły do sytuacji strzeleckich. W 77. minucie głową uderzał Piotr Garbarek, ale futbolówka poszybowała nad poprzeczką. Dziesięć minut później świetną interwencją popisał się Mateusz Filipowiak. Bramkarz JKS-u z bliskiej odległości obronił uderzenie napastnika rywali. Chwilę później gola zdobył rezerwowy Dawid Kuczyński. JKS odpowiedział w doliczonym czasie gry, ale gol Marcina Banaszaka okazał się honorowym trafieniem dla jego zespołu w spotkaniu przeciwko Centrze Ostrów Wlkp.

Jarota Jarocin – Centra Ostrów Wlkp. 1:2 (0:1)
44′ – Michał Kucharski (0:1)
87′ – Dawid Kuczyński (0:2)
90′ – Marcin Banaszak (1:2)

Jarota Jarocin: Mateusz Filipowiak – Marcin Banaszak, Piotr Garbarek, Dawid Piróg, Jędrzej Ludwiczak (88’ – Alan Janowski) – Jakub Czapliński (63’ – Marcin Szymkowiak), Jakub Nowak, Jacek Pacyński (59’ – Mateusz Dunaj), Damian Sierant, Dominik Chromiński – Mikołaj Marciniak (80’ – Miłosz Kowalski)