Przegrali z Nielbą Wągrowiec

W czwartym meczu wiosennej kolejki Wielkopolskiej Ligi Juniorów Młodszych podopieczni trenera Stefaniaka przegrali w roli gospodarza z Nielbą Wągrowiec 0:3.

Niedzielne spotkanie ułożyło się od pierwszych minut po myśli gości z Wągrowca, którzy już w trzeciej minucie objęli prowadzenie. Piłkarze JKS-u nie zamierzali się zniechęcać i często przebywali w polu karnym swoich rywali. Po zmianie stron najgroźniejszą sytuację mieli po uderzeniu Krystiana Wawrzyniaka. Futbolówka odbiła się od poprzeczki, a do pustej bramki nie trafił Kacper Litka. Rywale w końcówce meczu to wykorzystali i dwukrotnie skierowali piłkę do siatki.

Po tym pojedynku podopieczni Kamila Stefaniaka zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli. Przed naszymi zawodnikami z rocznika 2001 i 2002 wyjazd do Kórnika, gdzie zmierzą się z miejscową Kotwicą. To starcie zaplanowano na niedzielę, 22 kwietnia o godz. 10:00.

Jarota Jarocin – Nielba Wągrowiec 0:3 (0:1)

Jarota: Damian Walkowiak (70’ – Dominik Jarecki) – Antoni Bzodek (60’ – Jonasz Regus), Bartosz Karolczak, Krystian Wawrzyniak, Bartosz Stefaniak (53’ – Mateusz Klapczyński),  Mateusz Gabryszak, Piotr Stachowiak, Filip Glinkowski, Damian Krzyżaniak, Jakub Orzłowski, Kacper Litka (61’ – Tobiasz Stefaniak)