Remis trampkarzy na inaugurację

Podopieczni Piotra Skokowskiego zremisowali w pierwszym swoim meczu ligowym w rundzie wiosennej w Lidze Wojewódzkiej z Polonią Środa Wielkopolska 1:1.

Czwartkowy pojedynek rozpoczął się od wyrównanej gry w środkowej części boiska. Gospodarze przyspieszyli swoje tempo gry ostatnich minutach pierwszej części gry. Efektem tego było trafienie Mikołaja Szcześniaka. Znacznie lepiej drugą połowę rozpoczęli zawodnicy ze Środy Wielkopolskiej, którzy w 51. minucie doprowadzili do wyrównania. Następnie do głosu doszli piłkarze JKS-u, ale w tym meczu w kilku akcjach zabrakło im skuteczności pod bramką swoich przeciwników.

– To było wyrównane spotkanie. Na boisku było można zaobserwować dużo walki i zaangażowania. Myślę, że remis jest sprawiedliwym wynikiem dla obu zespołów. Jeśli chodzi o naszą grę, to nie jestem zadowolony z tego, co zaprezentowaliśmy. Przed nami jeszcze wiele pracy, skomentował po zakończonym starciu z Polonią Środa Wielkopolska, trener Piotr Skokowski.

Przed naszymi zawodnikami z rocznika 2003 jeszcze trzynaście potyczek ligowych. Podopieczni trenera Skokowskiego następne spotkanie rozegrają 8 kwietnia na wyjeździe z Kanią Gostyń.

Jarota Jarocin – Polonia Środa Wielkopolska 1:1 (1:0)

Jarota Jarocin: Damian Walkowiak – Miłosz Bolek, Bartosz Bogaczyk, Dawid Bartkowiak, Dawid Kropski, Bartosz Kantek, Kacper Boruta, Norbert Tokarz, Bartosz Szymkowiak, Krzysztof Wieliński, Mikołaj Szcześniak.

Na zmiany wchodzili: Jakub Bartkowiak, Adam Borowiński, Bartosz Borysiak, Wiktor Kubiak, Kacper Rybarczyk, Tobiasz Stefaniak, Jakub Wasik.