Remis trampkarzy starszych na początek

Trampkarze starsi zremisowali w swoim pierwszym wiosennym meczu z LZS Doruchów 1:1. Drużyna z rocznika 2007 i 2008 przez najbliższe pół roku będzie rywalizować w I Lidze Okręgowej.

Podopieczni Jacka Pacyńskiego musieli gonić wynik niedzielnej konfrontacji od 26. minuty, kiedy to przyjezdni po ładnej akcji wyszli na prowadzenie. Jarociniacy przez długi czas w drugiej połowie dochodzili do sytuacji strzeleckich, ale brakowało im przede wszystkim skutecznością. Na cztery minuty przed ostatnim gwizdkiem arbitra w końcu bramkarza rywali pokonał Kacper Szymanek, który jesienią imponował formą strzelecką od pierwszej do ostatniej kolejki. Tym samym obie ekipy podzieliły się punktami. Z przebiegu całego spotkania można uznać, że był to wynik sprawiedliwy.

Trampkarze starsi JKS-u w niedzielę, 3 kwietnia udadzą się do dalekiej Słupi. Ich najbliżsi ligowi oponenci w pierwszej kolejce pauzowali z uwagi na nieparzystą liczbę drużyn w rozgrywkach. Warto przypomnieć, że w rundzie jesiennej nasi piłkarze musieli uznać wyższość tej drużynie. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 10:00.

I Liga Okręgowa C1 Trampkarz (RW – 1. kolejka – 27.03.2022 roku)
Jarota Jarocin – LZS Doruchów 1:1 (0:1)

Jarota Jarocin: Jakub Krell – Bartosz Kowalski, Daniil Voloshyn, Mateusz Sierszulski, Kacper Szymanek, Adam Grygiel, Artur Walczak, Kordian Nowak, Bartosz Mizera, Igor Vogt.

Na zmianę wchodzili: Stanisław Mizerny, Wiktor Kmieciak, Krzysztof Cyfert, Eryk Pluta, Kacper Porolniczak, Michał Borowczyk, Mateusz Lis, Filip Buchwald.