Remis z Gołuchowem

Podopieczni Piotra Garbarka sprawdzili się na tle dziesiątej ekipy czwartoligowych rozgrywek. Drugi mecz sparingowy JKS-u zakończył się remisem z LKS-em Gołuchów 1:1.

Jarociniacy w sobotni poranek udali się do Pleszewa. Tam na boisku ze sztuczną nawierzchnią zmierzyli się z zawsze groźnym zespołem spod Kalisza. Jedynego gola dla żółto-czerwono-niebieskich strzelił Jakub Nowak, który przez ostatnie pół roku bardzo często wpisywał się na listę strzelców w rezerwach Jaroty. Gołuchowianie również trafili do siatki. Bramkę zdobył Marcin Wandzel z rzutu karnego. W tym spotkaniu sędzia podyktował jeszcze jedną jedenastkę. Tym razem za przewinienie jednego z piłkarzy LKS-u, ale piłka po strzale Piotra Skokowskiego poszybowała wysoko nad poprzeczką.

Kolejny mecz kontrolny dla zespołu z Jarocina będzie bardzo wymagający. Rywalem będzie drugoligowy KKS Kalisz, który w rundzie wiosennej sezonu 2022/23 z pewnością powalczy o awans do pierwszej ligi. Ten pojedynek został zaplanowany na 4 lutego o godzinie 12:00. Areną zmagań będzie „Majkowskie Wembley”.


LKS Gołuchów – Jarota Jarocin 1:1

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Piotr Stachowiak, Szymon Bogaczyk, Zawodnik Testowany, Piotr Skokowski, Szymon Komendziński, Jacek Pacyński, Zawodnik Testowany, Zawodnik Testowany, Zawodnik Testowany, Zawodnik Testowany.

Na zmianę wchodzili: Miłosz Kowalski, Jakub Nowak, Szymon Łyskawa, Zawodnik Testowany.

Polonia Środa
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:2
Cartusia Kartuzy