Rezerwy nie przestają wygrywać

Jarota II Witaszyce wygrała kolejne swoje spotkanie w rozgrywkach Klasy Okręgowej gr. 6. Tym razem zespół dowodzony przez Mirosława Czajkę pokonał Strażaka Słupia 4:1.

W ostatnią niedzielę do Jarocina zawitała drużyna zajmująca czołowe miejsce w lidze. Pierwszy krok ku wygranej piłkarze JKS-u wykonali w trzydziestej minucie. Wynik spotkania otworzył Patryk Rzepka, który zresztą był autorem kolejnych dwóch trafień dla swojej drużyny. Rywale co prawda w międzyczasie zdołali strzelić gola, ale wynikał on wyłącznie z nieprozumienia na linii defensywnej gospodarzy. Druga odsłona to już całkowita dominacja podopiecznych trenera Czajki, którzy zmarnowali kilka znakomitych sytuacji. Czwartą bramkę dla ekipy rezerw strzelił wracający do gry – Alan Janowski.

Wchodzimy w decydującą fazę rundy jesiennej. Przed nami ważne mecze z silnymi przeciwnikami. Dziś rywale nam się postawili, ale to my przez 90. minut byliśmy stroną dominującą. Teraz musimy się skupić na sobotnim spotkaniu w Grębaninie – powiedział szkoleniowiec rezerw, Mirosław Czajka.

Po ośmiu ligowych kolejkach drugi zespół Jaroty zajmuje trzecie miejsce w tabeli ze stratą 1-2 punktów do GKS-u Grębanin i Pelikana Grabów, choć rozegrali oni o jeden mecz więcej na ten moment.

Jarota II Witaszyce – Strażak Słupia 4:1 (2:1)
1:0 – Patryk Rzepka (30’)
1:1 – Kamil Biczysko (34’)
2:1 – Patryk Rzepka (38’)
3:1 – Patryk Rzepka (51’)
4:1 – Alan Janowski (82’)

Jarota Jarocin: Simon Krawczyk – Piotr Stachowiak, Krystian Wawrzyniak, Igor Skowron, Antoni Bzodek (70’ – Mikołaj Kowalski), Jakub Adamkiewicz (75’ – Jakub Jacek), Krzysztof Matuszak, Marcin Konopka (60’ – Alan Janowski), Szymon Gałczyński (80’ – Mariusz Idziorek), Patryk Rzepka, Miłosz Kowalski.