Sobota w pierwszej stolicy

Piłkarze Jaroty Jarocin w najbliższą sobotę rozegrają piąte spotkanie w okresie przygotowawczym. Podopieczni trenera Piotra Garbarka na wyjeździe zmierzą się z miejscowym Mieszkiem.

Ekipa z pierwszej stolicy Polski do tej pory rozegrała cztery mecze sparingowe. Zespół prowadzony przez Mariusza Bekasa w ostatni czwartek pokonał Zawiszę Bydgoszcz 2:0. Mieszko ograło także Victorię Września 1:0, zremisowało z Sokołem Kleczew 1:1, a na samym początku przygotowań uporało się z Kotwicą Kórnik 3:1. Przed startem zimowych przygotowań z gnieźnieńskim klubem pożegnało się 9 graczy, w tym Krzysztof Bartoszak i Damian Pawlak, którzy dołączyli do JKS-u.

Ostatni raz z Mieszkiem spotkaliśmy się w ostatnim dniu sierpnia 2019 roku przy okazji rozgrywek trzeciej ligi gr. drugiej. Rywale okazali się lepsi w szóstej kolejce i pokonali Jarotę różnicą dwóch trafień (3:1). Wtedy do siatki trafili Radosław Mikołajczak, Łukasz Zagdański, Łukasz Bogajewski oraz Beniamin Wrembel.

Sobotni mecz zostanie rozegrany na sztucznej nawierzchni w Gnieźnie. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 14:00, a relacja tekstowa będzie dostępna na naszym klubowym Twitterze.

Jarota Jarocin
Centra Ostrów
Jarota Jarocin
2:0
Warta Sieradz