Statystyczne podsumowanie w III lidze

Jarota Jarocin zakończyła zmagania w trzeciej lidze gr. drugiej na czternastym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się ze statystycznym podsumowaniem drużyny i zawodników.

W trakcie całego sezonu 2018/19 zespół JKS-u rozegrał trzydzieści cztery spotkania o stawkę. Podopieczni trenera Piotra Garbarka wygrali aż siedem ligowych potyczek. Najwięcej minut na boisku spędzili Jakub Nowak i Mateusz Dunaj. Skutecznością w końcówce rozgrywek błysnął Mikołaj Łopatka, który strzelił cztery gole. Z kolei najczęściej upominani przez arbitrów byli Piotr Skokowski oraz Igor Skowron (obejrzeli po 11 żółtych kartek i 1 czerwonej kartce).

Najwyższe zwycięstwa: 3:0 z Pogonią II Szczecin, 3:1 z Wierzycą Pelplin
Najwyższe porażki: 2:6 z Bałtykiem Koszalin, 0:4 z Lechem II Poznań, 0:4 z Bałtykiem Gdynia

STATYSTYKI INDYWIDUALNE:

Strzelcy bramek: Mateusz Molewski – 5, Mikołaj Łopatka – 4, Miłosz Kowalski – 3, Jędrzej Ludwiczak – 3, Piotr Skokowski – 3, Szymon Piekarski -2, Jakub Czapliński – 2, Dawid Idzikowski – 2.

Najwięcej minut na boisku: Jakub Nowak – 2477, Mateusz Dunaj – 2412, Igor Skowron – 2389, Piotr Skokowski – 2132, Jędrzej Ludwiczak – 1968 minut.

Najwięcej pełnych spotkań: Igor Skowron – 26, Jakub Nowak – 23, Piotr Skokowski – 22, Jędrzej Ludwiczak – 20, Sebastian Kmiecik – 16.

Najwięcej spotkań z ławki rezerwowych: Beniamin Wrembel – 13, Daniel Tomaszewski – 13, Patryk Adamski – 11, Mikołaj Łopatka – 9, Adam Męcfel – 9.

Najwięcej żółtych kartek: Piotr Skokowski – 11, Igor Skowron – 11, Jakub Nowak – 8, Jędrzej Ludwiczak – 8, Szymon Komendziński – 6.

Najwięcej czerwonych kartek: Piotr Skokowski – 1, Igor Skowron – 1, Jakub Czapliński – 1, Radosław Barabasz – 1.