Strata punktów juniorów młodszych B2

Porażką zakończyło się domowe starcie z udziałem drużyny trenera Pawła Krysia. Piłkarze z rocznika 2006 ulegli ekipie KKS-u Kalisz 0:2. Decydująca okazała się końcówka pierwszej połowy.

Jarociniacy przestępowali do meczu z wiceliderem Ligi Wojewódzkiej w dobrych humorach. Nie mogło być inaczej po ostatniej efektownej wygranej nad Górnikiem Kłodawa 4:1. Początek niedzielnej rywalizacji mógł nam się podobać. Gospodarze próbowali wyjść na prowadzenie, ale brakowało im wykończenia akcji. To się zemściło odpowiednio w 35 i 45. minucie, kiedy przyjezdni dwukrotnie zaskoczyli golkipera Jaroty. Po przerwie wynik już nie uległ zmianie i przeciwnicy mogli cieszyć się z kolejnego kompletu punktów.

Juniorzy młodsi B2 po sześciu rozegranych kolejkach zajmują bezpieczne czwarte miejsce w rozgrywkach. Przed naszą drużyną ważne spotkanie na wyjeździe. 8 maja (niedziela) nasi zawodnicy zagrają z Akademią Piłkarską Nowe Skalmierzyce. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 14:00.

Liga Wojewódzka B2 Junior (RW – 6. kolejka – 1.05.2022 roku)
Jarota Jarocin – KKS Kalisz 0:2 (0:2)

Jarota Jarocin: Jan Wieczorek – Jakub Bolek, Bartosz Garbacz (71′ – Kacper Porolniczak), Wojciech Gałązka (70′ – Kacper Nowak), Jakub Uniejewski, Krystian Olejniczak (50′ – Jakub Szymanek), Nikodem Roguszczak, Tomasz Pilarczyk (50′ – Bartosz Szyszka), Igor Deichsler, Wojciech Rzepa (46′ – Radosław Raszka), Szymon Kolasiński.