Świąteczny triumf rocznika 2012

Sporo się działo w Wielki Czwartek na boisku sztucznym w Jarocinie. Piłkarze trenera Piotra Krysia w swoim trzecim wiosennym spotkaniu pokonali Zjednoczonych Rychwał 4:3!

Od pierwszego gwizdka sędziego emocji nie brakowało. Już w siódmej minucie gola dla gospodarzy strzelił Kacper Kasprzak. Następnie dwa ciosy zadali przyjezdni. Nasi zawodnicy szybko jednak odpowiedzieli. Przed przerwą dwukrotnie bramkarza zaskoczył Oskar Kostanowicz, który po zmianie stron znów wpisał się na listę strzelców. Goście zdołali jeszcze raz trafić do siatki, ale trzy punkty zostały w Jarocinie. Młodzicy D2 obecnie zajmują 5. miejsce w Lidze Wojewódzkiej.

Żółto-czerwono-niebiescy w czwartej serii gier zagrają w Środzie Wielkopolskiej. Tam podejmą miejscową Polonię, która do tej pory wygrała wszystkie ligowe potyczki i będzie faworytem starcia z JKS-em.

Liga Wojewódzka D2 Młodzik [RW] (3. kolejka – 28.03.2024 roku)
Jarota Jarocin – Zjednoczeni Ryhwał 4:3 (3:2)

Jarota Jarocin: Tymoteusz Banaszyński – Oliwier Stachowiak, Mateusz Ratajczak, Kacper Kasprzak, Kaspian Macioszczyk, Jakub Stolaś, Wiktor Bartkowiak, Tomasz Stolaś, Oskar Kostanowicz.

Na zmianę wchodzili: Julian Przyborowski, Leon Przyborowski, Bartosz Bąk, Marcel Szymaniak, Michał Matłoka, Szymon Krenc, Gabriel Szymczak, Alan Walczak.