Świetne otwarcie rundy wiosennej!

Wymarzony początek drugiej części sezonu 2023/24 mają za sobą młodzicy młodsi. Ekipa JKS-u z rocznika 2012 na inaugurację rozgrywek Ligi Wojewódzkiej pokonała KKS Kalisz 7:5.

Podopieczni trenera Piotra Krysia od pierwszych minut toczyli bardzo wyrównany bój z rywalami. Świadczyć o tym może fakt, że na przerwę z jednobramkową zaliczką schodzili goście z Kalisza. Po zmianie stron więcej podwodów do radości mieli już żółto-czerwono-niebiescy, którzy byli zdecydowanie skuteczniejsi, choć w całym meczu przegrywali nawet różnicą dwóch bramek! Ostatecznie nasi piłkarze triumfowali, a najwięcej goli dla JKS-u strzelił Oskar Kostanowicz (4). Do siatki trafili również Kacper Kasprzak i Wiktor Bartkowiak. Ponadto gola samobójczego zdobył jeden z zawodników KKS-u.

Jarociniacy w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej D2 Młodzik rozegrają łącznie czternaście pojedynków. Następny czeka ich w najbliższą sobotę, kiedy udadzą się do Koła na starcie z tamtejszą Olimpią, która w pierwszej serii gier odprawiła z kwitkiem Obrę Kościan, wygrywając aż 6:0!

Liga Wojewódzka D2 Młodzik [RW] (1. kolejka – 17.03.2024 roku)
Jarota Jarocin – KKS 1925 Kalisz 7:5 (3:4)

Jarota Jarocin: Tymoteusz Banaszyński – Oliwier Stachowiak, Kacper Kasprzak, Kaspian Macioszczyk, Jakub Stolaś, Tomasz Stolaś, Alan Walczak, Wiktor Bartkowiak, Oskar Kostanowicz.

Na zmianę wchodzili: Julian Przyborowski, Mateusz Ratajczak, Leon Przyborowski, Marcel Szymaniak, Michał Matłoka, Szymon Krenc, Jakub Dąbrowski, Gabriel Szymczak, Bartosz Bąk.