Świetny początek młodzików młodszych

Od wygranej zmagania w grupie „mistrzowskiej” na szczeblu okręgowym rozpoczęli gracze z rocznika 2009. Młodzik młodszy w pierwszej wiosennej serii spotkań pokonał KKS Kalisz 3:1.

Sobotni mecz przebiegł zgodnie z planem ekipy trenerów Piotra Krysia i Mirosława Czajki. Już w drugiej minucie do siatki rywali trafił Piotr Gałązka, który kwadrans później podwyższył prowadzenie swojego zespołu. Na przerwę nasi zawodnicy schodzili więc z dwubramkową zaliczką. Po krótkiej przerwie kolejnego gola dla JKS-u strzelił Dawid Trochanowski. Zespół KKS-u stać było jedynie na trafienie honorowe w końcówce pojedynku. To sprawiło, że starcie z udziałem jarocińskiej i kaliskiej drużyny zakończyło się wynikiem 3:1.

W drugiej kolejce młodzicy młodsi zmierzą się na własnym terenie z Akademią Piłkarską Nowe Skalmierzyce. Najbliżsi przeciwnicy Jaroty w ubiegły weekend ograli UKS FA Ostrów Wielkopolski 5:3. Jarociniacy o kolejne punkty powalczą w sobotę, 1 maja na boisku sztucznym o godzinie 10:00.