Szybko zapomnieć o meczu w Koninie

Juniorzy młodsi B1 nie zaliczą do udanych inauguracji drugiej części sezonu 2023/24. Nasi piłkarze ulegli na inaugurację wiosennych rozgrywek Ligi Wojewódzkiej swoim rywalom aż 1:14.

Drużyna Jaroty z rocznika 2007 i 2008 w pierwszej kolejce zagrała z głównym faworytem tej ligi. Dodatkowo sztab szkoleniowy jarocińskiego zespołu B1 nie mógł skorzystać z kilku zawodników, którzy z różnych przyczyn nie mogli pojechać do Konina. Gospodarze już do przerwy prowadzili różnicą czterech trafień. Początek drugiej połowy też nie ułożył się po myśli graczy z Jarocina, bo boisko w konsekwencji dwóch otrzymanych żółtych kartek musiał opuścić Marcel Maćkowiak. SMS aż dziesięciokrotnie ulokował piłkę w siatce. Honorowego gola dla JKS-u strzelił Michał Mądrzak.

Żółto-czerwono-niebiescy w drugim swoim spotkaniu na własnej murawie podejmą UKS AP Reissa. Derbowy pojedynek został zaplanowany na najbliższy czwartek o godzinie 16-tej.

Liga Wojewódzka B1 Junior [RW] (1. kolejka – 24.03.2024 roku)
SMS Konin – Jarota Jarocin 14:1 (4:0)

Jarota Jarocin: Jakub Woźniak – Michał Borowczyk, Brajan Maliński (73′ – Artur Bilchenko), Filip Szymczak (60′ – Filip Sopniewski), Mateusz Zmyślony (65′ – Nazarii Vynnyshyn), Marcel Maćkowiak, Aleksander Czajka, Krzysztof Cyfert, Michał Mądrzak, Artur Walczak.