Trampkarze młodsi awansem pokonali GKS Żerków

W meczu 22. kolejki w ramach II Ligi Okręgowej zawodnicy z rocznika 2004 pokonali GKS Żerków 2:1.

Spotkanie lepiej rozpoczęli podopieczni trenera Krzysztofa Matuszaka, którzy kontrolowali wydarzenia na boisku w Żerkowie. To oni mieli więcej z gry i oddawali groźne strzały w kierunku bramki gospodarzy. Ostatecznie na przerwę obie ekipy schodziły przy bezbramkowym remisie. Druga połowa rozpoczęła się znakomicie dla jarocińskiej drużyny. W 43. minucie piłkę w siatce umieścił Łukasz Kaczmarek po podaniu Wojciecha Lamprechta. Chwilę później prowadzenie podwyższył Adam Walczak, który popisał się pięknym uderzeniem z dwudziestu pięciu metrów w samo „okienko”. Zespół z Żerkowa w ostatniej akcji meczu zdobył, jak się okazało później gola honorowego.

U zawodników było widać zaangażowanie i determinację. Taką drużynę chcę się oglądać. Nasza przewaga na boisku nie podlegała dyskusji. Cieszę się, że chłopcy zapomnieli o sobotniej porażce w Rychnowie i zdobyli ważne trzy punkty, powiedział tuż po zakończonym spotkaniu, trener Krzysztof Matuszak.

GKS Żerków – Jarota Jarocin 1:2 (0:0)

Jarota Jarocin: Łukasz Paczos – Adam Gruszecki, Jan Ziętkowski, Bartłomiej Mazurek, Wojciech Lamprecht, Fabian Borkowski, Łukasz Izydorczyk, Adam Walczak, Dawid Stolecki, Łukasz Kaczmarek, Hubert Kasprzak.

Na zmiany wchodzili: Kacper Nowak, Patryk Krawczyk, Kacper Wesołek, Alan Kucharzak, Kacper Duczmal, Wojciech Hypki, Fabian Owieśny.