Trapkarze młodsi gromią kolejnych rywali

Kolejne świetne spotkanie w rundzie wiosennej rozegrali podopieczni trenera Krzysztofa Matuszaka. 29 maja piłkarze urodzeni w 2004 roku ograli bez większych problemów Zielonych Koźminek 12:0.

Trampkarze młodsi przez cały pojedynek kontrolowali wydarzenia na boisku. Do przerwy nasi zawodnicy prowadzili różnicą czterech trafień. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Hubert Kasprzak, a raz do siatki trafili Łukasz Kaczmarek oraz Jan Ziętkowski. Obraz gry nie uległ zmianie w drugiej części pojedynku. Bramkarza rywali dwukrotnie pokonywali Wojciech Lamprecht (na zdjęciu) i Patryk Krawczyk, a po jednym golu strzelili Jakub Gwiazdowski, Łukasz Izydorczyk, Kacper Wesołek. W tym meczu nie zabrakło również bramki samobójczej, która była autorstwem zawodnika z Koźminka.

– Chcieliśmy się dobrze zaprezentować na swoim obiekcie. Stworzyliśmy mnóstwo sytuacji pod bramką przeciwników. Jednak musiałem utemperować zbyt indywidualną grę zawodników w pierwszej połowie. Po przerwie poprawialiśmy naszą grę i strzeliliśmy aż osiem goli. Na pewno to cieszy, powiedział trener Krzysztof Matuszak.

Jarota Jarocin – Zieloni Koźminek 12:0 (4:0)

Jarota Jarocin: Kacper Kaczmarek – Jan Ziętkowski, Bartłomiej Mazurek, Łukasz Izydorczyk, Dawid Stolecki, Wojciech Lamprecht, Fabian Owieśny, Adam Walczak, Łukasz Kaczmarek, Kacper Duczmal, Hubert Kasprzak.

Na zmianę wchodzili: Łukasz Paczos, Igor Antczak, Patryk Krawczyk, Kacper Wesołek, Wojciech Hypki, Alan Kucharzak, Jakub Gwiazdowski.