Trampkarze młodsi ulegli liderowi

Bez punktów w ostatni wtorek do Jarocina wrócili zawodnicy JKS-u z rocznika 2009. Ekipa trenera Piotra Krysia uległa w Krotoszynie miejscowej Akademii Talentów.

Jarociniacy przegrali tym samym stosunkiem bramkowym co w pierwszym starciu rozgrywanym na boisku sztucznym. Spotkanie rewanżowe trzymało jednak w napięciu do ostatniej minuty. Po pierwszej połowie obie drużyny strzeliły po jednej bramce. Dla żółto-czerwono-niebieskich trafił Szymon Nowak. Natomiast w drugiej odsłonie niestety skutecznością błyszczeli już wyłącznie rywale, którzy ostatecznie wygrali 3:1.

Trampkarze młodsi po dziesięciu kolejkach zajmują szóste miejsce w rozgrywkach I Ligi Okręgowej. 30 października naszych piłkarzy czeka domowe starcie przeciwko Ostrovii Ostrów Wielkopolski.

Liga Okręgowa C2 Trampkarz (10. kolejka – 25.10.2022 roku)
AT Krotoszyn – Jarota Jarocin 3:1 (1:1)

Jarota Jarocin: Antoni Szcześniak – Patryk Jakubowski, Bartosz Walczak, Jan Radolak, Gabriel Matuszewski, Filip Staszak, Piotr Włodarczyk, Michał Becela, Antoni Lewandowicz, Szymon Nowak, Natan Pawłowski.

Na zmianę wchodzili: Mikołaj Pajdowski, Adam Sieciński, Nikodem Wysocki, Dawid Trochanowski, Dawid Grygiel, Wiktor Pluciński.